Wydawcą i właścicielem portalu „Wizja na zdrowie“ jest WIZJA V diagnostyka medyczna – ogólnopolska sieć pracowni tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i badań rentgenowskich. Portal ma promować profilaktykę, zdrowy styl życia i podejmować tematy z zakresu nowoczesnej medycyny. To kolejny krok na drodze wyznaczania nowych standardów dbania o zdrowie.

„Naszą misją, oprócz pomagania ludziom potrzebującym dobrej diagnostyki do rozpoczęcia skutecznego leczenia, jest budowanie świadomości potrzeby regularnego badania się i niedopuszczania do chorób i urazów. Zgodnie z filozofią dalekiego wschodu, aby cieszyć się doskonałą kondycją i korzystać z pełni życia należy badać się będąc zdrowym. Z tego powodu nieustannie poszukujemy nowych sposobów komunikacji z otoczeniem w celu propagowania profilaktyki zdrowotnej. „Wizja na zdrowie“ to portal, który wraz z naszym kwartalnikiem, będzie kolejnym narzędziem do przekazywania najnowszej wiedzy o medycynie i zdrowym stylu życia.“ – mówi Michał Bielecki, prezes zarządu WIZJA V sp. z o.o.
WIZJA V diagnostyka medyczna (dawniej CDO FANTOM), zarządzana przez firmę WIZJA V Sp. z o.o., to sieć 13 pracowni w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym. Pracownie wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, w tym rezonans magnetyczny Siemens Magnetom Essenza 1,5 T czy tomograf komputerowy GE Optima CT660 64, który umożliwia m. in. precyzyjne badania serca – tętnic wieńcowych. Kadra medyczna to ponad 100 osób, w tym liczni doktorzy nauk medycznych. Obecnie w pracowniach można wykonać ponad 50 rodzajów badań, które wraz
z opisem przekazywane są pacjentom już po dwóch dniach. Firma współpracuje z NFZ, a także wykonuje badania odpłatnie. Jakość świadczonych usług potwierdzają przyznane każdej pracowni certyfikaty ISO 9001 i 14001.

WIZJA V diagnostyka medyczna
ul. Okólna 181, 91-520 Łódź
tel. 42 639 89 00
wizjanazdrowie@wizjav.pl

Zdjęcia: Fotolia, 123 RF, Archiwum, materiały prasowe.

forbrukslån | 365 kreditt forbrukslån på dagen